/
cs
/

Parkourová bedna do pokoje - In Motion Academy

Překážky

Parkourové překážky nepatří jen do hal, nebo ven. S parkourovou bednou do pokoje budete moci trénovat i doma.

Bedna se skládá ze dvou dílů, ze kterých je možné sestavit několik tréninkových variant. Získáte tak nejen klasickou překážku na vaulty, ale i precisový set, šikmou stěnu, nástupek na odrazy do salt a další. Díly se spojují páskami se suchým zipem, které umožní jakýkoliv spoj, který vás napadne. Pokud zrovna netrénujete, můžete si bednu sestavit do podoby stylového křesílka. Nebude tak nutné mít pro ní místo na úklid – prostě poslouží jako nábytek.

Jádro bedny je z kvalitního tvrdého polystyrenu, který zaručí pevnost a výdrž. Potah je z prvotřídního gymnastického koberce, který se používá na odpružené podlahy. Koberec má pod sebou vrstvu molitanu, takže bedna je měkká a vhodná pro trénink na boso. Boky bedny jsou z překližky a dodávají jí ten správný styl In Motion Academy. Součástí balení je 8 gumových nožiček se suchým zipem, které zajišťují perfektní přilnavost na hladkých podlahách, například dřevěných.

Rozměr: výška 62 / šířka 76 / hloubka 80

Jedná se o český výrobek. Bedna byla vyvinuta v pražské In Motion Academy, kde se také ručně vyrábí v malém počtu. Na výrobě pracují naši trenéři parkouru. Jejím zakoupením přímo podporujete parkour v Česku.

 

Bednu je možné převzít pouze osobně v Praze - In Motion Academy na adrese Na Jarově 2. 
Po - pá 15:00 - 20:00. Po telefonické domluvě i o víkendu.

Dostupnost: Skladem
Cena: 8 750 Kč
Počet kusů:
Materiál:
  • Tvrdý polystyren, Gymnastický koberec, Překližka